Kde kúpiť? Kde kúpiť?

Rennie ICE bez cukru

Alt text

Rennie ICE bez cukru

Žuvacie tablety Rennie ICE bez cukru prinášajú úľavu od pálenia záhy a prekyslenia žalúdka štandardným mechanizmom, ale pretože neobsahujú cukor, sú vhodné aj pre osoby, ktoré musia sledovať svoj príjem cukru.

Žuvacie tablety Rennie ICE bez cukru obsahujú uhličitan vápenatý a horečnatý, ktoré neutralizujú nadbytočnú žalúdočnú kyselinu tým, že ju premieňajú na vodu a ďalšie prirodzené látky. Pôsobia priamo v žalúdku a telo ich následne bez problémov dokáže vylúčiť.

Dávkovanie tabliet Rennie ICE bez cukru

• Na začiatku býva obvyklá dávka 1 – 2 žuvacie tablety podľa potreby, maximálna denná dávka je 11 tabliet.
• Rennie ICE bez cukru je určený len pre dospelých a dospievajúcich starších ako 12 rokov.
• Obdobie trvania liečby je obmedzené na 14 dní. Ak príznaky neodznejú po 7 dňoch užívania tabliet Rennie ICE bez cukru, kontaktujte svojho lekára

Užívanie tabliet Rennie ICE bez cukru je možné aj v tehotenstve alebo pri dojčení, ale je potrebné dodržiavať príslušné pokyny. Užívanie liekov v tehotenstve vždy najskôr konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

Zloženie tabliet Rennie ICE bez cukru

Každá žuvacia tableta obsahuje okrem iného uhličitan vápenatý, uhličitan horečnatý, sorbitol – podrobnejšie informácie nájdete v návode na použitie!

Rennie ICE bez cukru je možné kúpiť v internetových alebo kamenných lekárňach. Nižšie uvedený zoznam lekární slúži len na ukážku. Spoločnosť Bayer neručí za dostupnosť Rennie ICE bez cukru, ktorá je v správe jednotlivých lekární.

Kúpiť online